Ostrov SAONA - pohádkový tropický ostrov

Zažijte nezapomenutelný výlet na ostrov s nekonečnou pláží se zářivě jemným bílým pískem, ve stínu kokosových palem
Na ostrov vás doveze velký katamarán za rytmu merengue s neomezenou konzumací rumu a obědem formou bufetu. Cesta trvá necelé 2 hodiny a v leže v síti s pod vámi ubíhajícím mořem a výhledem na pláže, vám cesta uteče jako nic. Zastavíte se také na pláži, kde budete moci najít volně žijící nádherné hvězdice.

Druhou variantou cesty na ostrov je tzv. speed boat, což je rychločlun, který vás na ostrov doveze za cca 45 minut, zde je rychlost vykoupena pohodlím, jelikož zde nemáte možnost volného pohybu po lodi. Nicméně zase stihnete více zážitků. S menšími dětmi doporučujeme zvolit spíše katamarán.

Na ostrově platí zákaz výstavby hotelů. Jediným obydleným místem je vesnička Mano Juan, kde žije přibližně pět set obyvatel, z nichž se většina živí rybolovem a prodejem suvenýrů. 

Roste zde celkem 572 rostlinných druhů, z nichž je 53 endemických a trvale zde hnízdí na 60 ptačích druhů. Na otevřeném moři je možné spatřit dovádějící delfíny.

Výlet si lze domluvit v mnoha agenturách nabízejících výlety přímo v našem městečku na hlavní promenádě. V apartmánu pro Vás máme mapku s označenými místy, kde si je lze zakoupit

© 2024, FamilyDominicus.com

Adresa apartmánu

Rezervace & Dotazy

info@familydominicus.com
Tel. +420 606 632 938
Tel.
+420 799 991 227
Tel. +1 809 420 00 553

Sledujte nás